O naszej firmie


Głównym kierunkiem działalności Firmy "Han Pol" z siedzibą w Bydgoszczy jest sprzedaż garaży blaszanych i innych pomieszczeń magazynowo-gospodarczych o konstrukcji metalowej. W układzie produkcyjnym ściśle współpracujemy z firmą "Bomstal", jedną z czołowych form tego typu w Polsce. Dzięki możliwości szybkiego montażu i braku konieczności uprzedniego przygotowania podłoża, okazują się one konkurencją dla tradycyjnie wykonywanych budowli, którymi bardzo często są murowane garaże. Blaszaki to nie tylko tańsze i szybciej przynoszące oczekiwane zabezpieczenie rozwiązanie, ale również konstrukcje, które ujmują trwałością oraz odpornością względem zróżnicowanych warunków pogodowych.

Niska cena jest tu elementem kluczowym – pozwala sięgnąć po model, który w całości spełnia Państwa oczekiwania.

Firma działa na terenie całej Polski, dowożąc blaszaki w każde wyznaczone miejsce. Współpracujemy z firmami budowlanymi, dostarczając na place budów pomieszczenia gospodarczo-magazynowe niezbędne do rozpoczęcia prac w terenie.

Innym, ciekawym elementem są wiaty, zadaszenia używane na terenie spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, wykonywane według lokalnych projektów i na indywidualne wymiary. Pomieszczenia magazynowe ponadgabarytowe, hale produkcyjne i inne tego typu pomieszczenia są konstruowane i koordynowane w sposób indywidualny, ustalany zespołowo na linii: projektant -> technolog produkcji -> odbiorca, dla zapewnienia właściwej jakości i dopasowania do szczegółowych potrzeb odbiorcy.

Firma "Han Pol" ciągle poszerza swoją ofertę...
Kierujemy do naszych Klientów nowe, ciekawe propozycje...

Jednym z najnowszych elementów naszej oferty są blachy trapezowe w różnych opcjach kolorystycznych i wymiarowych, jak również profile zimnogięte o różnych kształtach. Wykonujemy je również na zamówienia indywidualne.

Dla naszych Klientów ciekawą propozycją bez wątpienia będą również systemy ogrodzeń segmentowych z blachy trapezowej w ramach np. 2x2m. Zaprojektowane są jako ogrodzenia szybkiego montażu.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom odbiorców, wykonujemy typowe i nietypowe zamówienia Klientów, nie zapominając jednocześnie o względach bezpieczeństwa i trwałości naszych konstrukcji, co doskonale prezentują dostępne w stałej ofercie sprzedaży garaże blaszane.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, składania zamówień poprzez formularz lub telefonicznie: 600-714-552, 791-979-644, 791-131-343
7 dni w tygodniu od 7:00 do 23:00
Specjalna oferta dla rolników

Czytaj więcej...

Promocja, kupuj na raty!
Nie obciążaj swego budżetu!
Teraz nowe lepsze warunki...

Czytaj więcej...

Kojce dla psów - Nowość
Przedmiotem sprzedaży są kojce dla psów o wymiarach od 2x2m do 4x3m.

Czytaj więcej...

Garaż budowlany II gatunek
PROMOCJA!

SUPER CENA tylko 1400zł/brutto wraz z dowozem i montażem na Twojej budowie!

HANPOL - garaże blaszane


Jesteśmy dostępni
Konfigurator
Województwo:


Spad w tył


Dwuspadowy


Spad w bok
SZEROKOŚĆ:
DŁUGOŚĆ:
Odwiedzin: 165135