Oferta hal namiotowych


Hale namiotowe mogą służyć do ochrony materiałów, maszyn i urządzeń przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.
Zaprojektowane są tak, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb odbiorców. Są uniwersalne i sprawdzają się w każdej branży produkcyjnej, handlowej rolniczej czy usługowej.
Poprzez łatwość montażu i demontażu są elastycznym rozwiązaniem dla biznesu w opcji sezonowej jak i całorocznej. Dla indywidualnych potrzeb hale namiotowe mogą być wzmacniane blacha trapezową. Dachy dwu lub wielospadowe wykonane z białego tworzywa przepuszczają światło, co daje dodatkowe ułatwienia logistyki wewnątrz namiotów magazynowych przy dużej oszczędności energii elektrycznej. Zimą ułatwiają spadanie śniegu.

Namioty magazynowe ułatwiają logistykę przechowywania, przemieszczania materiałów i wyrobów, zwłaszcza gdy jest potrzeba dodatkowego miejsca magazynowego.

Namioty wystawowe, konferencyjne jako idealne rozwiązanie na targach. Jasny lub przezroczysty dach pozwala na eliminację lub duże ograniczenie poboru prądu elektrycznego.

Namioty handlowe. Duży wybór kolorów, można dopasować branżowo do działalności. Świetny do sprzedaży sezonowej. Namioty garażowe przeznaczone szczególnie dla maszyn rolniczych, czy maszyn i i urządzeń budowlanych. Pomieszczą bele słomy, pomogą magazynować przy żniwach, znajdzie się miejsce na kombajn, ciągnik z przyczepą zboża w deszczową aurę.

Hale namiotowe mogą służyć w ogrodnictwie do hodowli roślin, rolnikom do hodowli ptactwa i zwierząt, czy jako eventowe do organizacji wszelkich imprez rodzinnych.

Aby postawić halę namiotową, magazynową, namioty przemysłowe, handlowe i inne nie potrzeba pozwoleń budowlanych, a koszty zakupu, eksploatacji i ewentualnej zmiany przeznaczenia są niskie.

Tutaj możesz zobaczyć przykładowe realizacje.

Specjalna oferta dla rolników

Czytaj więcej...

Promocja, kupuj na raty!
Nie obciążaj swego budżetu!
Teraz nowe lepsze warunki...

Czytaj więcej...

Kojce dla psów - Nowość
Przedmiotem sprzedaży są kojce dla psów o wymiarach od 2x2m do 4x3m.

Czytaj więcej...

Garaż budowlany II gatunek
PROMOCJA!

SUPER CENA tylko 1450zł/brutto wraz z dowozem i montażem na Twojej budowie!Jesteśmy dostępni
Konfigurator
Województwo:


Spad w tył


Dwuspadowy


Spad w bok
SZEROKOŚĆ:
DŁUGOŚĆ:
Odwiedzin: 338520